Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Müşteri İletişim Merkezi
0 312 231 50 00
0 532 483 14 15

iletisim
iletisim

KLİMA TAMİR BAKIM

Başkent Mühendislik Isıtma ve Soğutma Sistemleri

klima-bakim

Ankara Klima Tamir Bakım - Arıza yapan klimanızın bakım onarım işleri garantili olarak yapılır.

Klima Tamir & Bakım konusunda, yüksek teknoloji cihazlarımız ve uzman teknik servis elemanlarımız ile Ankara'da hizmetinizdeyiz. Split klima, hijyenik klima, merkezi sistem klima, infrared & radyant ısıtıcı, nem alıcı ve hava perdelerinde tamir, bakım ve servis hizmetlerini sorunsuz gerçekleştirebilen sahasında tecrübeli kadromuz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. T.S hizmet belgemiz ile, profesyonel servis anlayışımız ve güleryüzlü ekibimizle her marka klimanın bakım onarım hizmetini standartına uygun gerçekleştirmekteyiz.

Amacımız sizlerin sadece memnun olması değil, aynı zamanda memnuniyetinizin devamlı olmasıdır. Tamir işlemimiz, %99 olarak yerinde gerçekleştirilmektedir. Çok az cihazımız atölyeye alınmaktadır. Bu da bize müşterinin maduriyetini kısa sürede gidermemize olanak sağlamaktadır.

Başkent ısıtma soğutma klima servisi olarak alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla Ankara'nın tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz. Takılan yedek parçaların işçilik ve parça garantili olması önemlidir. İşçilik unsurlu tamirlerde 1 yıl, parça değişimlerinde 2 yıl parça garantisi verilmektedir. Yedek parça değişimlerinde değişimi yapılan eski parça müşteriye bırakılmakla beraber iş bitiminde servis formu faturayla müşteriye iade edilir.


Tags: klima servis bakım tamir ankara

iletisim

Hizmetlerimiz

Servis Bölgelerimiz

  • Altındağ kombi servisi
  • Çankaya kombi servisi
  • Etimesgut kombi servisi
  • Mamak kombi servisi
  • Keçiören kombi servisi
  • Yenimahalle kombi servisi
Markalardan bağımsız özel servislik hizmeti vermekteyiz.