Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Müşteri İletişim Merkezi
0 312 231 50 00
0 532 483 14 15

iletisim
iletisim

KOMBİ TAMİR BAKIM

Başkent Mühendislik Isıtma ve Soğutma Sistemleri

kombi-bakim

Kombi bakımının ve gerekli işlemlerin, cihazın kullanım sıklığına göre 1 yıldan fazla zaman geçirmeden periyodik olarak yapılmasında fayda vardır.

Cihazdan alınacak verim, gaz ve su faturalarında tasarruf etmenizi sağlarken kullanım alanındaki ısı miktarını da artıracaktır. Cihazla da ilgili akıldaki soru işaretlerini de kaldıracaktır. Sonuçta kullanıcıların çoğunda gaz kaçağı, baca zehirlenmeleri gibi kötü sonuçlar verebilecek endişe bulunmaktadır.

Kombi bakım ve temizlik işlemlerinde cihazın iç temizliğinin yanı sıra mekanik aksamına da önem gösterilmesi gerekir. Brülör fan, pompa ve üç yollu filtrelerin kontrolü önemlidir. İlerde çıkabilecek arızalara zamanında müdahale için önemlidir.

Cihazın temizlik ve parça kontrolleri yapıldıktan bir sonraki kademe cihazın gaz ayarı, baca çekiş kontrolü ve genleşme tankı basınç kontörlüdür. Zamanında bakımı yapılmayan, yorgun ve aksayarak çalışan cihazlar evde yeterli imkan ve zaman olmadığından dolayı tamir edilemezler. Bu işlemler iş yeri ortamında ortalama 3-4 gün süre aralığında yapılmaktadır. Cihaz başında evde yapılacak bakım ise ortalama 1 saate yakın sürmektedir.

Erken müdahale servis ve müşteri açısından her zaman faydalıdır. Firmamız müşteri memnuniyetini öncelik sayarak hizmet vermektedir.


Tags: Kombi servis bakım tamir

iletisim

Hizmetlerimiz

Servis Bölgelerimiz

  • Altındağ kombi servisi
  • Çankaya kombi servisi
  • Etimesgut kombi servisi
  • Mamak kombi servisi
  • Keçiören kombi servisi
  • Yenimahalle kombi servisi
Markalardan bağımsız özel servislik hizmeti vermekteyiz.